Харчування

Загальна кількість місць в залах їдалень  – 520. Два зали їдалень розміщені в окремому корпусі харчоблоку на І-ІІ поверхах на 280 і 240 посадочних місць відповідно. Для приготування страв функціонують дві кухні з належною кількістю виробничих, складських, підсобних та інших приміщень.

Матеріально – технічне забезпечення їдальні та харчоблоку відповідає сучасним санітарно – технічним вимогам обладнання їдалень, кухонь, виробничих, складських та інших приміщень, та викладене у Санітарному паспорті.

Для хворих медичних відділень санаторія забезпечується дієтичне харчування в їдальнях в одну зміну по дієтах за системою попереднього замовлення страв. Дієтичне харчування хворих забезпечується у відповідності до профілю лікування та корегується лікарями у випадку наявності у хворих супутніх захворювань.

Для хворих кардіологічного та неврологічного відділень із захворюваннями системи кровообігу і центральної нервової системи забезпечене чотириразове харчування, для хворих спеціалізованих реабілітаційних відділень (кардіореабілітаційного, нейрореабілітаційного та для лікування вагітних) - п'ятиразове харчування.

Страви готуються кваліфікованими спеціалістами відповідно до затверджених технологічних карт, складених згідно збірників рецептур.


Печать E-mail